PŘEDNÁŠKA & WORKSHOP NEJEN ZAPSANÝ MEDIÁTOR V PRAXI

Slyšeli jste už někdy o mediaci?

Rádi byste porozuměli chování lidí, když mezi nimi vznikne konflikt? Víte, že spory lze urovnat také mimosoudní cestou? Chcete být nápomocni při řešení konfliktních situací formou mediace? Oslovuje vás myšlenka stát se mediátorem? Výhodami mediace, oproti soudnímu řízení, jsou rychlost, menší formálnost, výrazně nižší náklady a zejména to, že je výsledek finální dohody výlučně v rukou zúčastněných stran.

„Dlouholeté působení v oblasti alternativního řešení sporů, zejména na poli mediace a rozhodčího řízení, mě jako zapsanou mediátorku a rozhodce, právničku a lektorku postupně přivedlo k novému náhledu na tuto problematiku. V tomto duchu jsem také vypracovala novou, progresivní koncepci kurzu pro mediátory s návaznou edicí aktuálních publikací k tématu mediace.“ Mgr. Ing. Pavla Ranglová

Chcete se dozvědět více? Čtěte naši NOVOU EDICI PUBLIKACÍ pro rok 2020/2023: NEJEN ZAPSANÝ MEDIÁTOR V PRAXI I.–V.

Publikace naleznete na tomto webu v sekci e-shop.

Chcete se naučit více? Navštivte naši Přednášku & workshop Nejen zapsaný mediátor v praxi.

Komu je přednáška určená? Široké odborné i laické veřejnosti, která má zájem o „mediaci v praxi“. (Např. pro pedagogy, výchovné poradce, pracovníky v sociální oblasti, studenty, právníky, soudce, lékaře, manažery, HR pracovníky aj.).

Datum a čas konání? 30. 1. 2023 (pondělí), 16.30–19.00 hodin

Cena? 450 Kč

Co bude obsahem?

Tato přednáška & workshop není jen povídání o teorii mediace a dikci zákona, ale také „jedinečná možnost vyzkoušet si mediační kauzu v praxi“. Také vám ve zkratce představím knižní novinky pro rok 2020/2023, edici nových publikací Nejen zapsaný mediátor v praxi I.-V.

Poskytnu vám vhled do mediace, tedy jaké jsou způsoby alternativního řešení sporů a novinky v této oblasti, techniky specifické pro mediaci, jak probíhá mediační proces. Dále přidám pár informací k právnímu minimu, tedy postupům dle zákonné legislativy, které provázejí celý mediační proces. Budete mít možnost zapojit se do „praktického nácviku mediační kauzy“. Na závěr obdržíte prostor pro dotazy z oblasti mediace, která vás zajímá.

Přednáška bude realizována v centru Ostravy. Je vedena v komorním duchu, doprovázena příjemnou, přátelskou atmosférou. Maximální počet účastníků je 25.

Občerstvit se můžete v našem „kavárenském koutku“, kde budou připraveny domácí lahůdky, jako obvykle. Na místě budou též k zakoupení publikace o mediaci, do kterých Vám ráda napíšu věnování autorky. Platby lze nově provádět také prostřednictvím platební karty.

Těším se na osobní setkání.

LEKTORKA:

Mgr. Ing. Pavla Ranglová (zapsaná mediátorka & rozhodce │ korporátní právník │ lektorka & spisovatelka │autorizovaná osoba pro zkoušky odborné způsobilosti realitních zprostředkovatelů│


Informace o události

Název: PŘEDNÁŠKA & WORKSHOP NEJEN ZAPSANÝ MEDIÁTOR V PRAXI
Počet dnů: 1
Začátek kurzu: 30.01.2023 16:30
Místo konání: Centrum smíru, Hrabákova 1, Moravská Ostrava
Cena za osobu: 450,00 Kč