PRAKTICKÉ NÁCVIKY MEDIAČNÍCH KAUZ – 1 den

Informace

Slyšeli jste už někdy o mediaci?

  • Rádi byste porozuměli chování lidí, když mezi nimi vznikne konflikt?
  • Víte, že spory lze urovnat také mimosoudní cestou?
  • Chcete být nápomocni při řešení konfliktních situací formou mediace?
  • Oslovuje vás myšlenka stát se mediátorem?

Výhodami mediace, oproti soudnímu řízení, jsou rychlost, menší formálnost, výrazně nižší náklady a zejména to, že je výsledek finální dohody výlučně v rukou zúčastněných stran.

„Dlouholeté působení v oblasti mediací mě jako zapsanou mediátorku, právničku a lektorku postupně přivedlo k novému náhledu na tuto problematiku. V tomto duchu jsem také vypracovala novou, progresivní koncepci kurzu pro mediátory s návaznou edicí aktuálních publikací k tématu mediace.“ Mgr. Ing. Pavla Ranglová

Chcete se dozvědět více? Čtěte naši NOVOU EDICI PUBLIKACÍ pro rok 2020/2021: NEJEN ZAPSANÝ MEDIÁTOR V PRAXI I.–V.

Publikace naleznete na tomto webu v sekci e-shop.

Chcete si procvičit mediační kauzy v praxi? Navštivte náš 1 denní kurz: PRAKTICKÉ NÁCVIKY MEDIAČNÍCH KAUZ – 1 den.

Jedná se o intenzivní kurz, který je rozvržen do osmi vyučovacích hodin, ve kterých se budeme věnovat praktickým nácvikům reálných kauz z oblasti práva občanského, obchodního, pracovního, rodinného, správního aj. Kurz je určen zájemcům, kteří již v minulosti absolvovali základní kurz mediace, disponují tedy základními znalostmi mediačního procesu a mediačních technik.

Minimální počet účastníků je 9, maximální počet účastníků je 12.

Tento kurz rozšíří vaše komunikační a mediátorské dovednosti, které jsou nezbytnou výbavou každého mediátora, navíc zvýší vaši připravenost na zkoušky „Zapsaného mediátora“, které se skládají na Ministerstvu spravedlnosti ČR, popř. na České advokátní komoře (v případě, že je účastníkem zkoušek advokát).

Kurz je určen široké odborné i laické veřejnosti.

Kurz bude realizován v centru Ostravy. Jednotlivé lekce jsou vedeny v komorním duchu, doprovází je příjemná, přátelská atmosféraindividuální přístup lektorů.

Studijní materiály dostanete zdarma a k tomu získáte výraznou slevu na veškeré publikace naší nové edice pro rok 2020 /2021 NEJEN ZAPSANÝ MEDIÁTOR V PRAXI.

Na závěr obdržíte osvědčení o absolvování školení, které je možné přiložit k přihlášce na zkoušky „zapsaného mediátora“.

Po celou dobu konání kurzu bude k dispozici výtečné občerstvení – chlebíčky, obložené bagety, jablkový závin, frgály, koláčky, ovoce, káva (pravé italské espresso, Nescafé, turecká káva), výběr ze široké škály čajů, slazené i neslazené minerálky, džusy a další drobné občerstvení. Tedy i z hlediska gurmánského se s námi máte na co těšit! Datum konání, cena a úhrada kurzu:

- 7. 5. 2021 (pá), 10–16.30.

Cena kurzu: 3.500 Kč

Bezprostředně po obdržení přihlášky Vám budou zaslány podklady pro úhradu kurzu. Jediným kritériem závazné rezervace místa v kurzu je přihlášení a uhrazení plné ceny kurzu.

Storno podmínky:

Výše storna, v případě, že zrušíte svou účast před zahájením kurzu: • 21 kalendářních dnů: 0 % z ceny kurzu • 20–10 kalendářních dnů: 50 % z ceny kurzu • 9 a méně dnů: 100 % z ceny kurzu Nemůžete-li se zúčastnit, na kurz můžete vyslat náhradníka.

Místo konání:

S. Europe, s. r. o., vzdělávací instituce v oblasti práva & realit & mediace, Hrabákova 1, Moravská Ostrava (budova se nachází vedle Krajského soudu v Ostravě, vchod naproti parkoviště SPŠ Kratochvílova). Veškeré přednášky a kurzy probíhají ve speciálních místnostech, v centru Ostravy, které jsou plně vybaveny prezentačními mediačními pomůckami, audiovizuální technikou a jsou plně klimatizovány.

Těším se na osobní setkání.

Mgr. Ing. Pavla Ranglová

(zapsaná mediátorka / zapsaný rozhodce / lektorka a koučka / korporátní právník)


Informace o události

Název: PRAKTICKÉ NÁCVIKY MEDIAČNÍCH KAUZ – 1 den
Kód: PMN-OV-5/2021
Počet dnů: 1
Začátek kurzu: 07.05.2021 10:00
Místo konání: Centrum smíru, Hrabákova 1, Moravská Ostrava
Cena za osobu: 3 500,00 Kč